| Cristine1234 a întrebat:

Hei.
Imi place de un baiat si vreau sa aflu daca si lui ii place de el. avem lucruri in comun si pe facebook vorbim destul de mult. cel mai mult 7 ore! laughing maputeti ajuta sa aflu daca si lui ii place de mine? Funda ….

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Daca vorbiti atat de mult si initiaza si el conversatii sau macar incearca sa mentina una atunci cred ca te place. Ii poti spune ca-l placi si vezi ce-ti raspunde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

întreabă-l.

| Irina31 a răspuns:

Da. Inceteaza sa iti mai pierzi timpul in fata facebook-ului (max 30 min/zi e mai mult decat suficient). Investeste restul timpului (6 ore jumate) in a fi mai cultivata, inteleapta, interesanta si, chiar daca tipul ala nu te place acum, te va place cu siguranta... Fetele superficiale sunt pentru distractia baietilor; fetele istete si destepte sunt cele pe care le pretuiesc baietii cu adevarat, cu care au relatii de lunga durata si cu care se casatoresc. Vrei sa fii obiectul de distractie al unui baiat? stai pe facebook in continuare toata ziua. Vrei sa fii compania unui baiat adevarat si de caracter? Inchide calculatorul acuma si fa ceva mai util cu timpul tau (viziteaza biblioteca la care nu ai mai fost demult sau niciodata si cere niste carti interesante, invata mai bine si ambitioneaza-te si autodepaseste-te la acele materii la care ai probleme, petrece mai mult timp si de calitate cu mama sau sora sau fratele tau si cauta anturaje care sa te influenteze pozitiv). Te rog, pentru binele tau, asculta si nu iti risipi tineretea in bratele baietilor, ca fara sa ii dai seama bratul lor e larg deschis pentru urmatoarea mai buna ca tine. Asigura-te ca tu esti cea mai buna si cand vei fi asa, acel baiat nu te va mai lasa... intelegi?