| Krysscristinakryss178 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare. Am fost impreuna cu un baiat destul de mult timp, dar ne-am despartit. Inca ne intelegem foarte bine si petrecem destul de mult timp amandoi. Mie inca imi place de el. Cum credeti ca ar reactiona daca l-as surprinde cu un sarut? Voi ce m-ati sfatui sa fac? Multumesc anticipat si scuzati categoria, dar e cea mai discutata.

6 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Daca voi inca va intelegeti bine si petreceti mult timp impreuna, fa-o. Saruta-l si vezi daca accepta, daca accepta inseamna ca si el mai simte ceva pentru tine. Apoi puteti vorbi despre ce faceti in continuare. Bafta!

| mona a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa vorbesti cu el, sa-i spui ca il vrei inapoi, sarutul nu cred ca il va surprinde

| neutrino a răspuns:

Nu cred ca ar fi surprins de gestul tau.

Răspuns utilizator avertizat
| iiGalaxy a răspuns:

In opinia mea, as faceo nu cred ca sar supara! Sper ca te-am ajutat!

| Elly_Ella_1999 a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa vorbesti cu el fata in fata si dupa aceea vei vedea daca simte la fel si pentru tine... Si daca raspunsul va fi da logic ca il vei saruta si nu il vei mai lasa...