| FataCuMasca a întrebat:

am si eu o problema, bine, putin mai incurcata si fara sens dar mna, trebuia sa ies in oras cu un baiat dragut mie imi placea de el, dar in ziua respectiva a avut niste probleme si nu am mai iesit dupa aceea s-a purtat cu mine indiferent ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. El nu saluta nici eu nu salutam, nu vorbeam apoape deloc. Noi avem bancile de 4, a venit langa mine si prietena mea si s-a pus langa ea si o tot gandila, radeau si vorbea cu ea dar cu mine nu, alt coleg care ma place a facut schimb de loc in asa fel sa vina langa mine si a inceput sa ma gandila sa ma ia in brate mi-a cerut sa facem o poza amandoi etc. Si in banca noastra eram eu cu colegul care ma tot gandila si radeam si prietena mea ce mai buna cu baiatul pe care il plac. Apoi cealalta prietena buna a mea mi-a spus dupa ore : "Tu chiar nu realizezi ca va faceati gelosi reciproc? ". Dar nu stiu ce sa cred, voi ce ziceti? sad

3 răspunsuri:
| Grazielle a răspuns:

Este exact cum a spus prietena ta,va faceti gelosi reciproc,el crede ca nu ai venit la intalnire atunci pentru ca nu iti placea de el sau pentru ca te-ai intalnit cu altcineva,daca as fi in locul tau, l-al saluta EU pe el pe holuri, de fapt l-as imbratisa, daca vei face asta il vei lasa masca, crede-mawinking

| FataCuMasca explică (pentru Grazielle):

Faza e ca el a plecat atunci fiindca avea niste probleme, iar apoi nu ma mai bagat in seama deloc. thinking

| Grazielle a răspuns (pentru FataCuMasca):

Asta suna destul de curios, inseamna ca nu era pregatit sufleteste sa se intalneasca cu tine. nu conteaza, iti recomand in continuare sa imi urmezi sfatul, pentru ca asta te va aduce mai aproape de el decat creziwinking