| 4everYO a întrebat:

As vrea sa stiu; cum sa cuceresc o fata?
Inainte, pe la inceputul anului eram prieteni foarte buni, imi zicea ca sunt dragut...etc ba chiar o intreba pe o profa de ce nu vrea sa ma treaca...Am fost intr-o excursie si tot timpul am stat numai cu ea si o prietena de a ei, m-a intrebat chestii despre mine ..etc
In ultimul timp am inceput si eu sa o palc( inainte o consideram doar o prietena) m-a intrebat o prietena de a ei daca o plac pe fata asta si i-am zis ca da... dupa aia nu mi s-a parut nimic schimbat la ea doar faptul ca nu ma mai saluta( daca o salutam eu vorbea cu mine ca de obicei).
Eu vorbeam cu ea pe un site unde vorbim toti din clasa e ca un facebook doar ca poti sa faci mai multe( credlaughing )si acolo am pus o poza cu o inima si numele ai pe poza (pe inima),
Dupa aceia am descoperit sa ma sters din prieteni ei si de atuncia chiar na mai vorbit cu mine...crying nu stiu ce i-am facut, sunt sigur ca nu i-am facut nimic si nu stiu de ce nu vrea sa imi mai vorbeasca.
In clasa vorbeam cu un prieten prin biletele (ea nu e in clasa cu mine dar stau in spania etc. aveam si noi 2 ore pe saptamana impreuna) cred ca si-a dat seama ca vorbim de ea prin biletele dar nu sunt sigur ca a vazut ceva, nu avea cum noi stam impreuna in banca(eu si baiatul) si de dadeam biletelu de unu la altu.
Oare a asuparato asta? ca vorbeam prin biletele despre ea?
NIci macar n-am avut timp sa o intreb daca are iubit, macar ramaneam si eu in pace ca nu poate sa fie iubita meacrying
Dau FUNDA! pliz raspundeti-mi serios chiar nu stiu cei cu ea, as vrea so rezalvam pana se termina anul, dupa aia nu o sa ne mai vedem, fara scola... nici macar nu situ unde locuiestecrying
AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| Kitteh a răspuns:

Ar trebui sa o faci sa iti vorbeasca. si sa o intrebi daca te place sau nu. sau sa o intrebi daca ai suparat-o cu ceva. poate te place in continuare doar ca ii este rusine sa recunoasca,winking

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat