| anonima_6654 a întrebat:

Am si eu o problema.De doua saptamani sunt cu un baiat. El are 18 ani eu 14, dar nu ma suna deloc pe mess intra fosrte rar nici macar un mesaj nu imi da si ne intalnim foarte rar. Intr-o seara m-a sunat si m-a intrebat daca il iubesc si i-am zis ca da si atunci mi-a zis ca el vrea o relatie seriaosa cu mine si ca nu vrea sa stea doar 2-3 saptamani si dupa aia gata, iar eu i-am zis ca si eu vreau la fel dar el nu imi demonstreaza asta. Si mi-a zis sa nul mai cert si sa il iert si sa ne impakam. Dupa acea seara tot nu m-a sunat si i-am dat eu un sms( mia raspuntongue). Dar eu nu stiu ce sa fac sal cred? Oare ma inseala? help pls!

6 răspunsuri:
| Lost0in0your0memories a răspuns:

Nu cred ca te inseala, am impresia ca baiatul se crede cam matur pentru tine si ca se joaca cu tine. eu zic sa iti cauti baieti mai apropiati de varsta cel putin pana mai cresti ca baietii mari de obicei cauta o relatie mai complexa( daca intelegi ce vreau sa spun adica relatii sexuale si chestii) si nu cred ca ar trebui sa le oferi de acum. eu zic sa ii da-i pace si sa nu il mai cauzt ca o sa creada ca esti nebuna dupa el si atunci o sa profite si o sa rada de tine.

| chandnisharma a răspuns:

Probabil s-a razgandit si-a inteles ca esti prea mica pentru el nu stiu

| OFM a răspuns:

Esti prea mica pentru el si vrea doar o distractie si gata pa.

Răspuns utilizator avertizat
| teroristu_7134 a răspuns:

Te inseala. mai bine ii sugi cucu la altu

| Florinache_1847 a răspuns:

Probabil, dar se poate sa fie mai rece in relatie. Asa ca mai asteapta o perioada poate se mai schimba.