| Andra974 a întrebat:

Hey TPU... Am si eu o problema, e vorba de un baiat mai mare ca mine cu cativa ani(dar nu multi), e simpatic cu ochi albastrii, par negru si super dragut, ne salutam cand ne vedem, vorbim chestii banale, mi-a completat oracolul. Cu toate astea nu stiu daca ma place, pe mess nu prea intra... Am numarul sau dar mie teama sa-l sun. Ce pot face? help me pls

Răspuns Câştigător
| Twp3w a răspuns:

Trebe sa fi tu insati, si nu ai dc sa-ti fie rusine sau teama sa-l suni...Eu cred ca chiar ii place de tine din moment ce i-a ziss prietenei tale sa-ti dea daca vrea un trandafir...Dar cred ca nu ti-a spus ca te place deoarece el nu stie ca si tie iti place de el si poate nu vrea sa te streseze prea mult si de aceea nu intra pe tine pe mess sau sa vb atat de mult cu tine! Eu as zice mai bine sa te prefaci tu intr-o seara sau zi ca te plictisesti si asa il suni si ii spui ca la-i sunat ca te plictiseai si ca nu aveai ce face si vreai sa vezi ce face el! Si asa incepeti sa vb lucrurile banale care le vorbeati si in fata! Si eu as zice sa te apropii mult mai mult de el si dupa ce trece o perioada de prietenie si daca merge totull ok si va intelegeti bine si vedeti ca va placeti reciproc va ramane decat sa va bagati impreuna! Numai bafta Andra kiss FunDaaa?:X

2 răspunsuri:
| spawn_9673 a răspuns:

Propune-i un sex oral happy. Sigur va accepta!

| Dariapm a răspuns:

Buna:*! Nu vreauu sa te superi pentru raspunsul meu!
1.Este posibil sa te placa, dar sa ii fie teama sa iti spuna. Poate e mai timid! Va cunoasteti de mult timp?
2. Poate nu te placa, si te considera o amica foarte buna! Si nimic mai mult:* Nuu vreau nici de cum sa te descurajez!
Deci nimeni nu stie ce are el in inima! Ar fi cel mai bine sa il intrebi pe el! Poate o sa gasitit un moment cand o sa fiti singuri.Si spune-i ce simti penntru el! Stiu ca nu e usor! Poate ti-e teama ca ar fi genul de baiat care sa "isi bata joc" dupa ce il inttrebi si sa faca "misto" de tine! Dar nu trebuie sa pui la suflet! Doar mai sunt baietilove struck Bafta! INtreaba-l :X