| Callmeghostgirl a întrebat:

Am si eu o problemă, prietenul meu vrea să mi facă sex oral... dar eu nu știu ce să zic, imi e rușine, el mi-a spus ca prima data așa e si ca după o să-mi placă. Doar ca nu am mai facut asta niciodată si imi e si frică, vreau sfaturi!

10 răspunsuri:
| Motivation2020 a răspuns:

Nu ar trebui sa ti fie rusine, pentru ca este prietenul tau.
Ar trebui sa-l lasi poate o sa ti placa sau nu sa fi sincera cu el, conteaza foarte mult asta pentru el.

| RAY a răspuns:

Frica de necunoscut, pai sa stii ca orgasmul rezultat din sexul oral este unicat si foarte apreciat de catre fete

| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat esti proaspat spalata la pasarica si nu sunt secretii sau mirosuri neplacute, se poate face de comun acord, unul celuilalt.
Ideal este sa incepeti sexul oral in baie, spalandu-va intai oraganele sexuale, ca sa nu existe repulsie, sau sa folositi prezervative feminine si masculine, la sexul oral.

| mihai69 a răspuns:

Nici sex (normal, cu un penis) nu ai mai făcut niciodată până s-a întâmplat, nu? Păi atunci, de ce ar fi acum altfel? Mai ales că limba doar te mângăie pe "izvorul plăcerii", nu te pătrunde!
Lasă omul să îți ofere orgasme "fără număr" dacă asta vrea. În loc să te bucuri, tu te sperii... Ce oameni...

| ancaval a răspuns:

Papucii!

Un băiat care pune fata în astfel de situații, clar NU o respectă!

| Callmeghostgirl explică (pentru ancaval):

Ăm, nu cred că ai ințeles intrebarea =)

| ancaval a răspuns (pentru Callmeghostgirl):

Aia e întrebare? Ziceai că vrei sfaturi! Alo! Deșteptarea!

E alegerea ta dacă accepți ce zice el, e corpul tău, fă ce vrei cu el.

| Capsunadulce a răspuns:

E bine să încerci chestii noi dar așteaptă până ești tu pregătită, experiența trebuie sa fie plăcută pentru amândoi

| Guessxnike a răspuns:

Fa o daca simti si daca esti tu pregatitawinking

| Eliza1230 a răspuns:

Este normal, o sa fie ok