| Sierra667 a întrebat:

Iubitul meu vrea sa imi faca sex oral dar mie imi e rusine sa il las desi eu ii fac lui. Nu vreau sa il las deoarece nu imi place vaginul meu. Clitorisul meu e prea mare si buzele cam inexistente. Si imi e rusine sa vada desi nu e prima oara cand imi zice sa vrea sa imi faca. Cu igiena nu e o problemă pentru ca ma spal dar imi e frica sa nu simta ceva sau sa nu ii placa gustul. Eu m-am gustat si nu am simtit nimic. Sfaturi pls

13 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Cum sa ți fie rușine cu vaginul tău? Nu am auzit caz de bărbat care sa și lase iubita pentru ca nu i place forma vaginului

| Adry05 a răspuns:

Crezi că el își face gânduri de astea? „ a vai ce urât e că are clitul prea mare" frate, NU! Chiar nu-i pasă! așa că lasă rușinea asta și complexe astea dubioase că-s doar în capu tău

| RAY a răspuns:

Dar nu tie trebuie sa iti placa ci lui,asta e diferenta, asa ca lasa rusinea asta irationala si lasa-l sa iti faca ce vrea, plus ca nu toate vaginele sunt la fel, nu exista un punct de referinta, ce vezi in filme e altceva, noi suntem in realitate

| corbulalbrosu a răspuns:

Este indicat sa fii de acord si sa accepti solicitarea iubitului tau de a practica cunilitia, fiindca este o dorinta absolut normala din moment ce atat cunilitia cat si felatia, reprezinta o activitate sexuala practicate in mod curent de majoritatea cuplurilor. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Nu ție trebuie să-ți placă de vaginul tău, ci lui. Cum ar fi ca nici lui să nu-i placă ce organ are și să nu te mai lase să-l sugi?!? Adică doar din motivul ăsta...
Cât despre clitorisul tău mare - ei bine, e timpul să afli că e visul oricărui bărbat să sugă și să alinte cu limba așa o minune!
Și nici cu gustul nu trebuie să fie vreo problemă dacă igiena e ok.
Așadar, relaxează-te, întinde-te pe spate după ce te-ai așezat pe o pernă (ar fi bine să pui un prosop peste ea!) și desfă larg picioarele. Închide ochii și lasă-te purtată de senzații. Te asigur că nu apuci să numeri până la 20 și nu mai ai habar de nicio jenă!

| Dalmore a răspuns:

Te analizezi prea mult laughing. Slabe șanse să observe el detalii din astea. Nu există două femei cu organul genital la fel, suntem foarte diferite, nu există un fel anume în care trebuie să arate și pun pariu că nici el nu are pretenții la așa ceva. Gustul poți să îl rezolvi, mănâncă ananans și evită cafeaua.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

De parca oricum nu te-a vazut goala deja straight face.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Cu rusinea asta stai nesatisfacuta.
Nicio vulva nu e perfecta. Vulva-partea exterioara a organelor interne, adica cea despre care povestesti tu.
Lasa-l sa-ti faca, ca sigur ii va placea.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Stai calma si lasa-l sa-si bage limba-n tine. O sa-i placa, o sa-ti placa. Cum arata pi*** nu conteaza, ceea ce conteaza este ca o vrea.

| IAR a răspuns:

Lasa-l si vezi daca ii place.

| Larysa690 a răspuns:

Nu ar trebui să îți fie rușine, dacă el e de acord și vrea doar nu l-ai obligat tu.

| gege12321v a răspuns:

Și eu aveam exact aceiași problema! Eu îi făceam lui sex oral dar pe el nu îl lăsăm! Îmi era rușine cu vaginul meu! Am incercat o partida prin care nu mi-a mai fost atât de rușine să îl las! L-am rugat să ma lege la ochi pentru a nu-l putea vedea! Când i-am cerut asta m-am simțit puțin stânjenită, dar pentru placerea la amândoi am incercat! Ma legat la ochi și a început să ma sărute pe abdomen coborând ușor cu sărutările, in același timp ma și dezbraca! Eram roșie pentru că îmi era rușine dar nu îl puteam vedea pe el, și asta m-a ajutat! Rezultatul a fost unul plăcut pe amândoi! Încearcă și tu, ai sa vezi că va fi bine

| DUTEINPLM a răspuns:

Lasal sa o faca...