| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema si sper sa ma ajutati. Imi place de un tip si ma place si el. Si as vrea sa iesim. Si el a mai incercat sa ma sarute. dar eu l.am evitat. Si nu stiu, mi.e frica ca daca am sa ii zic sa iesim, o sa fim doar noi 2 si nu o sa avem ce discuta si daca e sa fim cu mai multi o sa imi fie rusine sa il sarut si. CE SA FAAC?! fundita puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Gogu06 a răspuns:

Iesi cu el iai limba in gura, vezi daca iti place si apoi o sa te obisnuiesti si nu o sa iti mai fie rusine.

| Grigoriu_Alexandru_1992 a răspuns:

Daca a incercat odata si l-ai refuzat, va mai incerca inca odata, insa dupa ceva timp cand va crede el ca esti pregatita