| Robert_Roby_2003 a întrebat:

Salut, cu ce ai putea sa imi masor cel mai bine penisul? Cum se masoara? De langa testicule in sus? Sau de langa burta? CEL MAI BUN RASPUNS ARE FUNDA!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Rigla gradata se aseaza deasupra penisului, cu partea notata cu 0 (zero) lipita de abdomen. Succes!

| madalinfindrihan a răspuns:

De la testicule in sus, trebuie sa fie in stare erecta si sa stai in picioare.

| RaissaToader a răspuns:

La varsta ta, ar trebui sa te joci cu masinutele, nu sa-ti masori puta! Copiii din ziua de azi...