| FetitaAnonima a întrebat:

am un vecin care mi-a zis urmatoarele chestii pe fb :cand cresc ca sa fim iubiti, ma intreaba daca stiu sa sarut, daca nu stiu sa sarut ma invata el, mai imi zicea si iubi si mai zicea sa vin sa-i dau un sarut de noapte buna, imi zicea ca el chiar vrea sa ma sarute nu face misto, ca nu mai are rabdare si ca vrea sa ma sarute(mentionez ca nu e nimic intre noi). asa el e mai mare decat mine are 24 ani (stiu e mare) eu am 14(stiu sunt mica) vreau sa stiu daca face misto sau. daca ma place. nu stiu. e atat de amuzant si de frumos. cand trec prin fata curtii lui striga dupa mine nu stiu ce sa fac sa-i dau atentie sau nu? cine ma face sa inteleg ce se petrece mai sus funda

Răspuns Câştigător
| MadneSsCat a răspuns:

Lume buna, pot fi si oamenii cu intentii sincere... adica eu am 15 ani si cand aveam 13 ani jumate prietenul meu avea 18 si chiar ne'am inteles foarte bine. ne'am despartit pentru ca el a plecat la facultatebig grin in vara asta... adica la 14 ani prietenul meu avea 22 de ani waiting si cu el m-am inteles foarte bine. big grin deci pot exista si cazuri favorabile. sooo nu stiu ce sa zic eu zic sa incerci putin terenul si daca insista prea mult asupra vietii sexuale sa il lasi big grin sper ca te'am ajutat

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ah,nu te lasa amagita,draga mea!
Stiu ca te simti magulita de atentia pe care ti-o da,te face sa te simti dorita si adorata, dar nu-i da nici o atentie, nu-l incuraja sub nici o forma!
Ce barbat normal de 24 de ani e capabil sa spuna asemenea lucruri unui copil de 14?
La varsta ta esti sensibila, esti usor de impresionat si de manevrat, iar el profita de toate astea.Cu ce scop o face, aduce a pedofilie si nici nu vreau sa ma gandesc!
Multe fete foarte tinere s-au lasat influentate si bine n-au ajuns! Si-au inceput viata inainte de vreme si s-au trezit la 18 ani ca nimic nu le mai multumeste si nimic nu le mai poate bucura.
Baietii de varsta ta sau putin mai mari sunt lipsiti de experienta pe care o are unul de 24 de ani,ei nu stiu ce sa-ti spuna si cum sa se apropie de tine oricat ar dori!
Te sfatuiesc sa te rezumi doar la acestia,lipsita de experienta tu,lipsiti de experienta si ei,veti invata impreuna,incet,incet,facand cate un pas de fiecare data!
Nu-i da nici o atentie vecinului tau,eventual, explica-i chiar ca e in interesul lui sa te lase in pace, sa-si caute una mai de varsta lui!

| harciog a răspuns:

Asteapta sa faci 16 ani si tragei-o sanatos. Daca intreaba de ce ai asteptat atit explica-i ca intr-o relatie cineva trebuie sa fie constient intodeauna si, in mod sigur, nu el este ala.

| SupradozaDeViseXD a răspuns:

Fi cuminte laughing Asta nu te place. Face asa doar ca sa profite de tine. Gasesteti un iubit de varsta ta si nu-i baga in seama pe astia mai mari.

| EnvyU a răspuns:

Eu iti zic sa stai calma si in banca ta, ala e un pedofil nenorocit straight face vrea sa te arda si gata, of fetele astea mici, de ce nu va ganditi putin, ce ar putea ala de 24 de ani sa vada la voi si sa nu vada la una de varsta lui care e mai matura si mai dezvoltata? singurul lucru care difera e ca voi picati repede in plasa lui.

| ZaineaM a răspuns:

Ala e un pedofil ordinar. De ce sar uita unul de 24 la una de 14. sa fim seriosi. daca vrei baiat de varsta ta eu sunt disponibil. pentru mai multe informatii da-mi un mesaj laughing

| harciog a răspuns (pentru ZaineaM):

Du-te naibii cu disponibilitatea ta.Ii sugerezi aceeasi treaba, ceea ce atesta ca inteligenta merge dar nu si intelegerea pentru fiinta gata sa se sacrifce.Domnisoara,spun cu mina pe inima ca fericirea dv.este exact acolo unde ginditi.

| ZaineaM a răspuns (pentru harciog):

A fost o gluma. dar ce sa intelegi tu. minte de harciog

| CrazyTeenager a răspuns:

Duce lipsa rau...fa ce vrei, tu sa te simti bine.

| Andrushk_4587 a răspuns:

PEDOFIL.imagineaza-ti.cum sa zica un om NORMAL la 24 de ani ca ii place de o pustoaica de 14 ani. putea si el sa isi aleaga macar una de 20 de ani.nu? nu te lasa manevrata.e un PEDOFIL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prea mica si daca te joci cu focul o sa te arzi dar durerea o sa incepi sa o simti abia dupa cativa ani.