| alina5298 a întrebat:

Verisoara mea a fost cu un baiat o luna. Dar s-au despartit acum o saptamana deoarece ea nu vroia sa il sarute, nu statea cu el ii lua in brate pe alti baieti si ii pupa. Dar acum ii pare rau pentru tot ce i-a facut acelui baiat. A incercat sa ii explice ca ii pare rau si ca vrea sa fie din nou cu el, dar el s-a suparat foarte rau pe ea. Tinea foarte mult la ea.

Răspuns Câştigător
| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Unele prs isi dau seama de greseala pe care au facut-o atunci cand pierd pe cineva drag deoarece atunci cand au avut-o alaturi au tratat-o cu indiferenta.
Sincer si eu daca as fi fost in locul lui ma suparam pe ea pentru ca nici ei nu i-ar placea sa ii faca cea ce i-a facut ea.
nu stiu ce sa zic sa il mai lase un timp sa se gandeasca daca mai vrea sau nu sa fie impreuna...
Acum este suparat pe ea, e si normal asta dar daca tine cu adevarat la ea se vor impacawinking

***Mult Succeswinking***

4 răspunsuri:
| AndreeaLupan a răspuns:

Buna...pai daca verisoara ta a gresit acum sufara... ea e devina, iar baiatul daca mai tine mult la ea poate o va intelege, dar cam nu as crede ca e atit de usor de iertat si de inteles, dar nu trebuie sa-si piarda speranta verisoara ta, caci el daca mai simte ceva pentru ea pai atunci el va incerca poate sa o ierte.

| andreeasim1 a răspuns:

E si normal sa se supe. sa se puna in locul lui! alta data sa nu mai faca.si sa mearga inainte pentru ca mai sunt si alti baieti!

| Lavu a răspuns:

Cati ani are verisoara ta? trebuia sa il sarute...adica...daca se iubeau.nu stiu daca acu se mai iubesc, dar ar trebui sa incerce si el sa o inteleaga!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sigura ca el tinea la ea foarte mult, insa daca ea s-a comportat in acest mod, n-am ce sa-i reprosez lui nimic. Daca esti cu altcineva rareori ii i-ei pe altii in btaye si ii pupiwinking. Experienta asta o va maturiza!