| mada888 a întrebat:

Hey,TPU anul trecut mi-a placut de un baiat de la mine din clasa si el m-a placut pe mine dar nu am fost impreunat toti colegii au observat. Dupa un timp cand se racise totul cand intram in clasa sau intr-un laborator se uita urat la mine dupa care s-a terminat anul. Dupa ce a inceput anul nu prea imi da importanta o alta fata din clasa pretinde ca o place eu nu stiu ce sa zic adica am vazut ca ii acorda destul de multa atentie, dar am vazut ca e gelos cand ma i-a un baiat in brate in gluma sau ma aude vorbind despre un baiat ca e dragut.Si o prietena de a mea a observat asta. Voi credeti ca m-ai simte ceva pentru mine?

Răspuns Câştigător
| Andrei296 a răspuns:

Pai e logic, sa pretindem ca asa este, ca te place ce vei face?
Gandeste-te asa : - E concurenta
- Ca e gelos
- Ca tu il placi
- Nu il fa gelos si tu e ingrozitor iti spun pentru ca mie mi se intampla mereu.