| Anne2000 a întrebat:

Nu stiu cum sa va explic e mai complicat dar o sa incerc. Deci in clasa mea este un baiat care m-a placut 2 ani de zile dar eu nu i-am dat importanta totusi acum anul asta avem o colega noua, mda cam simpatica dar care e curva o cunosc de la gradinita pe aia si stiu ce-i poate capul. Tipu respectiv e cam apropiat de ea, se pune in brate la ea, vorbeste cand frumos cand urat...si cu mine la fel deci nu-l inteleg. Pe care dintre noi o vrea? Cum as putea proceda sa-mi dau seama daca ma mai place sau o iubeste pe respectiva?

4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Tu nu i-ai dat atentie ca nu era alta implicata, cum a aparut aceasta alta fata si tie ti s-au aprins calcaiele. Ar trebuii sa va lase pe amandoua cu buza umflata.

| CristianGrigor1986 a răspuns:

Sansele sunt ca tu sa-l placi doar pentru ca nu mai esti singura lui 'favorita'.S-ar putea ca si el sa te testeze, sa vada cum reactionezi.Gandeste-te bine daca iti place baiatul sau doar atentia. Daca ajungi la concluzia ca iti place chiar de el, spune-i asta direct.Si niste scuze sincere pentru purtarea stil nitrogen lichid timp de 2 ani nu ar strica...

| fotbalistata a răspuns:

Tipul e un pervers, si voi sunteti doua copile de 13 ani..nu poti numi o fata curva doar ca o cunosti de la gradinita.te roade invidia.e mai bine sa tii distanta fata de tip, se pare ca se joaca cu amandoua.

| Anne2000 explică (pentru fotbalistata):

Stiu mai bine ce e in familia ei, o cunosc de-o viata poti sa taci?