| anonim_4396 a întrebat:

Hey, TPU, ar trebui sa ma ingrijorez daca iubitul meu imi scrie alinturi (ex: puiut, iubire etc) si "te iubesc" foarte rar (e mai timid, poate acesta este motivul)?

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Timid, timid, dar stie sa minta frumos si clasic. Rar, ce-i drept, dar o face. Roaga-l sa-ti spuna mai des ceea ce doresti si sigur nu-l va deranja sa te multumeasca.

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci griji. Daca e mai timid, atunci e logic ca nu scrie foarte des. Oricum nu e important sa scrie dupa fiecare propozitie, important e sa simta ca te iubeste. happy

| Terminatorul2 a răspuns:

Nu nai de ce
Dar tu ii scrii des
Poate asta e problema si de aceea nu-ti scrie nici el

| Terminatorul2 a răspuns (pentru Terminatorul2):

De fapt nu lua asta in considerare poate e el mai timid

| paceandlove a răspuns:

Nu conteaza prin vorbe trebuie prin fapte

| Xtina19bbb a răspuns:

Heihappy
nu cred ca ar trebui sa te ingrijorezi,am trecut si eu prin aceeasi situatie.
el,la inceput era foarte timid si nici macar numi spunea ca ma iubeste, eu ii spuneam"te iubesc " iar el doar raspundea "si eu".
cat despre alinturi, imi spunea foarte rar "iubi".
stai linistita chestiile astea vin cu timpul, eu si iubitul meu inca suntem impreuna, in noiembrie facem 4 ani.acum ma alinta si imi spune ca ma iubeste constant.asa ca stai linistita, fiecare trebuie sa faca lucrurile astea cu propria viteza.
sunt foarte sigura ca nu ai dc sa-ti faci griji.happy