| Anda_5013 a întrebat:

Hi! cine poate sa-mi spuna si mie niste alinturi pentru un baiat(tin muult la el) vreau ceva NOU nu chestii gen ingeras sau puiut...ca astea deja le folosimhappymsi!

3 răspunsuri:
| consiliera a răspuns:

Nu-l dragali prea mult sa nu i se urce la cap.Lasa sa mearga de la sine spune-i cum vrei, fii originala, unica.Fii tu insati.

| KiddSimo a răspuns:

Pai...hee hee))

Pisicel,Goanga,Gaza,Maimutzoi,Copilu`,Suflet,Inimioara,iubire,viata,buburuza,Bubuletz,bubu,Nebunel...thinking vezi ce iti place:XEu numai p astea le folosesc si prietenu` meu la fel.:*

| RoBoTzY a răspuns:

Castor