| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU!:*. As avea o intrebare mai jenanta. Sper sa nu va bateti joc si chestii. Intr-o dimineata m-am trezit si eram patata cu ceva maro. Nu stiu daca era menstruatie. In luna urmatoare(aceasta), la fel. Acum au inceput si durerile de burta. Dar ceea ce NU inteleg eu este ca menstruatia mea(daca este menstruatie) nu pica. Ramane acolo. De la maroul acela dupa 4 zile a devenit rosu aprins. Intrebarea este: de ce menstruatia mea ramane acolo si nu pica?

4 răspunsuri:
| adelolyta a răspuns:

Consulta un medic.

| Demonull a răspuns:

Mai astepta putin si daca nu e normal mergi la un doctor.Nu inteleg ce sa pice.thinking Petele maro nu sunt un motiv de ingrijorare din cate stiu eu.

| Ada_8018 a răspuns:

Pai ati auzit si voi pe multe fete care spun ca menstruatia curge. Pai in cazul meu nu e asa. E clar acum?hee hee

| LoVeAnGeL96 a răspuns:

S-ar putea sa ai ceva infectie urinara