| DeEa_8231 a întrebat:

Hey TPU.As vrea sa ii trimit un mesaj de dragoste unui baiat de 16 ani.Mesajul sa fie "cuminte"dar sa-l atinga la inima.Sa-l fac sa ma placa.Va rog mult!

Răspuns Câştigător
| XingerloveyouX a răspuns:

Scuze... iti dau eu cate vahappy
Nu am nevoiee de tinee` [-x Da` am nevoiee de noii` love struck
♥ ~ Nu eşti primul` care pleacă Da` eşti primul` sincer care aş vrea ca într`o zi să se întoarcă ● Te iubesc ● ~
Eu şi tu suntem perfecţi într`un cadru imperfect! :-x
Doar tu mi-aduci soarele când pe cer sunt norii :X.
Eşti frumos, drăguţ, chipeş… dulce ca mierea dar mă deranjează faptul că nu pot fi lângă tine…
Dacă aş fi o pisicuţă aş iubi un motănel dar aşa sunt o fetiţă şi iubesc un baieţel…love struck
sper ca ti-am fost de ajutor happy :X :*

8 răspunsuri:
| Exxtremus a răspuns:

Pei ce faci? Te duci la el si il faci sa te placa? Pei el trebuie sa te placa fara sa-l faci sa te placa. Vai si amar. Daca ii place de tine bine daca nu, palaughingAsa se face laughingФа цум цреѕи laughing

| buttercoree a răspuns:

Din cate stiu eu, el ar trebui sa faca acest lucru.

| DnX a răspuns:

Daca ai sub 14 ani mai bine stai in baca ta ca nu ai nici o sansa. Eu cel putin ti-am spus-o ca am 17 ani si in locul lui nu mas baga daca ai avea mai putin de 14 ani

| DeEa_8231 explică (pentru DnX):

Nu toti is ca... tine! whistling

| DnX a răspuns (pentru DeEa_8231):

Tu ai sentimente, dar el are un creier cu care sa judecelaughing fata esti prea mica pentru a iubi, habar nu ai ce inseamna iubirea la varsta asta, mai maturizeazate, tu acum ar trebui sa te uit la hana montana sau mai stiu eu ce nu sa te indragostestilaughinglaughing

| SteffEhoSteff a răspuns:

I love you...:*
I want you...:X
I miss you...:*
I need you...:X
Ai vrea tu...laughing

| XingerloveyouX a răspuns:

Stai ca iti zic eu ceva misto happy
o iubirea mea esti frumos ca soarele sper ca te-am ajutat laughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing piticot laughing) aa stai ai vreo 10 ani?laughing

| DeEa_8231 explică (pentru XingerloveyouX):

Oricati ani as avea, am sentimente.sad