| ellaells a întrebat:

Stiu ca ar putea sa sune cam "copilaros" ca sa zic asa, dar as vrea sa ii trimit unui baiat un mesaj si nu reusesc sa il trimit, ma tot razgandesc, sa il trimit, sa nu il trimit, mi-o raspunde, nu mi-o raspunde... Chiar nu stiu ce sa fac.

17 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca,nu ai nimic de pierdut

Răspuns utilizator avertizat
| anabelisa a răspuns:

Decat sa te framanti mai tarziu din cauza faptului ca nu ai avut curaj sa-i trimiti acest mesaj(depinde si ce fel de mesaj ii trimiti, nu incerca sa pari disperata), mai bine i-ati inima in dinti si spune-i acelui baiat ce ai pe suflet.
Baietilor le plac fetele care au incredere in puterea lor de seductie.
Good luck!

| ellaells explică (pentru anabelisa):

Multumesc din suflet :*

| anabelisa a răspuns (pentru anabelisa):

Cu multa placere!

| adyriadry a răspuns:

Buna deci trimite-i nai nimic de pierdut sicer. iar daca ati raspunde scrie-i indarpat si tot asa succes fa-ti curaj si trimite-i poate se va bucura happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Încercarea moarte n-are, eu zic să încerci.
Te pup!

| AndyLavy a răspuns:

Poate la asta se gandeste si el in momentul asta tongue, nu ai de unde sa stii. Fii tu mai curajoasa si trimite-l. adica..nu ai ce sa pierzi. Acum depinde si de ce mesaj vrei sa trimiti. insa eu as zice sa incerci, si daca nu iti va da un raspuns pe placul tau, poti spune ca a fost.o greseala, de exemplu.

| TashaUhm a răspuns:

Incercarea moarte n-are!
Eu zic sa incerci.ce se poate intampla?
Nu risti nu castigi!(:

| buburuza2007 a răspuns:

Dar trimiteil, nu ai de unde sa stii daca nu faci asta, nu o sa-ti taie nimeni capul, vezi ce urmeaza

| ellaells explică (pentru buburuza2007):

Multumesc mult. M-ai convins :*

| SSWK a răspuns:

Trimite-l. Trimite-l. Trimite-l. Trimite-l. Trimite-l. Trimite-l. Trimite-l!

| MrCozzmin a răspuns:

Eu zic sa incerciwinking.