| woana a întrebat:

Aseara am facut o dragoste nebuna cu logodnicul meu.Mi-a placut la nebunie si as mai face-o pana la epuizare.Stie sa ma satisfaca, dar de fiecare data ma refuza sa-i masor organul, iar pe tema asta se supara foarte tare pe mine. eu vreau sa fac acest experiment ca sa am etalon/reper la barbatii colegelor mele de la servici.Asa ca, tot aseara dupa ce ne-am racit si s-au oprit palpitatiile, l-am excitat si apoi i-am facut un oral in somn.M-am dat jos din pat si cautam ca nebuna rigla sa i-o masor dar o rupt-o iubitul meu in timpul actului sexual.Eii atuncea am luat un echer si faza naspa e ca oricat as fi potrivit echerul ala, tot nu acoperea in totalitate lungimea organului cand il masuram sub patura.Voi ce spuneti? sa ma duc sa cumpar o linie gradata sau sa ma opresc din masuratori! nu radeti! e o situatie reala!

Răspuns Câştigător
| JackWolfskin a răspuns:

Daca vrei sa aflii aceasta informatie si el nu te lasa, e usor, trebuie sa fi inventiva, ai putea sa ii spui il rogi sa se intinda pe spate atunci cand faceti sex oral, imediat trebuie sa pui palma dreapta paralel cu organul lui si sa vezi cam cat de mare e organul alaturi de mana iti faci un semn cu unghia pe mana acolo unde se termina. Dupa masori distanta de la varful degetului la semnul de pe mana cu o rigla si ai aflat ar trebui sa obtii o eroare de sub 3sau 4 milimetri. te sfatuiesc ca el sa nu afle de chestia asta pentru ca se teme ca poate nu e de ajuns ...si chiar daca te hotarasti sa nu faci asta ...mai bine o faci direct pentru ca o sa te simti prost atunci cand colegele tale de birou vor vorbi despre dimensiunile partenerilor! FUNDA VA ROG!

5 răspunsuri:
| zNCrys a răspuns:

Opreste-te...doar opreste-te si totul o sa fie bine.

| Elvina a răspuns:

Tu chiar nu ai ce face?

| MrAlex a răspuns:

Nu rad stai linistitawinking dar ca barbat se simte najpa sa eu masori big grin dar daca tot vrei si insisti roagal frumos. spune-i ca mori de curiozitate si iti zice el ce si cum

| EcstasyDubstep a răspuns:

Eu zic so lasi balta... daca el nu vrea dc sal obligi? thinking

| dulketika a răspuns:

Nu inteleg ori e mare si te deranjeaza ori e mica si nu-ti convine de vrei sa e-o masori, sau faci asta din curiozitate desi gestul e unul pe bune.Ometoda foarte simpla e sa iti pregatesti un fir de ata prin apropiere sa si bagindu-te sub plapuma in ttimp ce il provoci pune ata de la virf spre sfirsit sau invers si unde se opreste fa un semn astfel dupa ce totul s-a terminat cu rigla masori ceea ce ai dorit atita timp sa afli adica marimea organului iubitului tau, bafta!