| GeorgiSiAtat a întrebat:

ati auzit si voi banuiesk numai aberatii (spre) despre ziua de maine(sambata) cum ca vine sfarsitul lumii.ca si pana acum,. trebuie sa murim.in 1966 1999 2000 2002 2011 si 2012 oare de ce ne sperie asa oamenii astia? chiar vor sa ne inebuneaska? adica eu plang cand ma gandesc sunt stresata ma doare capul am multi nervi si un deosebit chef de cearta.de ce? am vazut pe net ca din cauza lunii care se apropie de pamant.nu vad care e problema.inainte sa apara tehologia numai murea nimeni acum vine apokalipsa.si cica pe 21 mai de inaltare atunci iar e sfarsitul lumii. ce sa mai facem? vreau sa numai vb oamenii astia prosti care au o scoala doar asa sa ne sperie?/voi ce credeti ajutati-ma ca imi e cam frica, funda.si raspundeti mai repede plz ca ziua de maine nu asteapta si scuze categ da e cea mai vizitata

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii, pana acum nimeni nu se gandea ca odata si odata va veni sf lumii. Acum ne dam seama ca putem disparea intr-o clipita. Si poate toate lucrurile care se intampla in lume sunt un semn ca trebuie sa facem ceva sa ne salvam populatia.

5 răspunsuri:
| bluesky a răspuns:

Nici Iisus nu stie cand va fi sfarsitul lumii, atunci cum sa stie niste muritori?

| Agentulx a răspuns:

Baliverne...oameni nu stiu cand va veni sfarsitul (doar Dumnezeu Tatal) si nici cum, linistete-te. Stiinta nu le poate explica chiar pe toate.

| Patrik a răspuns:

Stai linistita cand e sa fie sfarsitul lumii atunci o sa fie!happy Daca te iei dupa ce spun astia la televizor trebuia sa fim morti demult.happy

| aLeXsNs a răspuns:

Da s-ar putea pentru ca la lumea asta de este in tara noastra ( Basescu ). Sunt foarte multi satanisti pe pamant. De accea nu mai vrea DZEU, stiti ceva daca o sa murim sa nu va para rau deoarece ca in rai daca ajungem v-a fii o lume mai frumoasa. Dumnezeu va va ierta numai daca incercati sa va pocaiti. De accea zice biblia pocaiti-va.

| Zuza_2128 a răspuns:

Mna nu stiu... dar eu nu cred in de-astea. ca sa te incurajez, iti zic metoda mea : se spune ca in biblie scrie ca sfarsitul lumii va veni cand omul nu se asteapta, asa ca... si ca sa te incurajez si in latura asta : are Dumnezeu grija de noi. plus ca ( iar apelez la biblie ) mai scria ca la sfarsitul lumii, Romania va fi pazita de cei de sus pentru ca suntem f credinciosi, infine, nu toti laughing. e un raspuns cam religios dar sper ca te-am ajutatwinking