| UnAnonimSmecher a întrebat:

Maine cica vine sfarsitu lumi(21 mai 2011) voi credeti? (scuze categ)

Răspuns Câştigător
| Agapimu a răspuns:

Nu v-om murii, stai linistit, nu vor fi cutremure nu va fi nimic. Tipu care a prezis cica ca e clarvazator, chestii dar el a mai prezis si in anul 1994 ca va fi sfarsitul lumi, si? Uite ca traim, planeta mai exista, e totul okay. Stai relax, ca nu se va intampla asa ceva. happy Stii cum scrie si in biblie "Nu stie nimeni cand va veni sfarsitul lumii", dar ce sa spun, sa gasit mosorogul asta, care stie si spune ca va fi azilaughing. Tu crezi? Ei bine eu nu, deci, eu iti sugerez sa nu-ti faci griji happy

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Parca venea pe 21 decembrie. laughing

| kidulinha a răspuns:

Eu cred in 22.12. 2012. batting eyelashes

| Pau a răspuns:

E o mare aberatie!

Si da...o sa vina sfarsitul, cum a venit din 1994 pana in prezent?!

Stai sa iti zic bomba, nu cred ca stiai rolling on the floor Nici nu ai idee cum o sa murim! O sa ne loveasca tara un tsunami gigant :o... Acum nelamurirea mea e de unde naiba sa avem noi tsunami? thinking De la Marea Neagra? Saua vem noi ceva ape prin tara care sunt asa de mari incat sa formeze un tsunami devastator? :-ss
Prostii.Nu mai credeti tot ce se spune oh go on Sfarsitul va veni cand nici unul dintre noi nu ne vom astepta la asta...Atunci cand Dumnezeu va hotara.

| andreea_1866 a răspuns:

Numai Dumnezeu stie, dar daca ar fi sa ne luam dp tot ce se intampla
in ziua d azi in lume as zice ca nu mai e mult.

| gusty_6284 a răspuns:

Dahappysigurat o sa vina...si mama e virgina happy tu crezi tot ce spune la televizorlaughing)te inseli atuncihappysfarsitu lumii vine atunci cand hotareste Dumnezeu.cum pot niste oameni care fac doar niste teste.cum sa faca ei sa moara un glob intreglaughing)cum am zis.asa o sa vina sfarsitu lumii cand mama o sa mai fie virginalaughinghappy

| Saya_1767 a răspuns:

Pai nu cred, dar nu stiu ce sa zic.Sti ca se spune ca cifra 7 are o semnificatie importanta in Biblie si maine se implinesc 7000 de ani de la marele potop.De aici au tras toti concluzia.

Dar nu cred... Dumnezeu stie cand vine. Poate sa vina si peste doua saptamani, poate peste 5 luni, poate peste 10000 de ani...
Nimeni nu stie.

| Dennis123 a răspuns:

Asculta aici, se zice ca la ora 24:00, acum eu iti scriu mesajul, e ora 00:03; nimic nu se intimpla,sau poate efectul va avea loc mai tirziu, eu nu stiu cum sa procedezi, poate asate ultimul mesaj... daca totul o sa fie bine eu voi sari pina la cer de bucurie big grin