| 123454321 a întrebat:

azi am făcut sex cu iubita mea pentru prima data. dar ei trebuie sa ii vina ciclul de curând și ii curge secreția vaginala (substanță aceea alba). am folosit prezervativ dar când mi-a venit am scos-o dar pe prezervativ era alb. care dintre cele 2 substanțe credeți ca putea fi. sperma sau secretia vaginala. prezervativul a fost ars dar nu s-a rupt cred. doar o gaura mica de tot eventual. ce credeți ca e?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Prostia voastră asta e.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la doctor, numai la sex va sta capul? copii timpiti

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu pot intelege oricat as incerca in ce mod/cum se poate arde un prezervativ in timpul intretinerii sexului? In privinta acelei substante albe care poate sa apara pe exteriorul unui prezervativ, se poate afirma ca reprezinta aproape intotdeauna secretia vaginala care se formeaza in vagin in cazul unui sex reusit/placut. De asemenea daca ciclul menstrual al unei femei este regulat, deci producerea menstruatiei se poate prevede/calcula cu precizie, atunci trebuie stiut ca in ultima saptamana a ciclului menstrual formarea unei sarcini in mod teoretic devine IMPOSIBILA. Multa sanatate.

| Emilian65 a răspuns:

Daca actul sexual s-a petrecut in preajma venirii menstruatiei nu este posibil sa ramana gravida.

| Oana92 a răspuns:

Cum a fost prezervativul? Ars?