| marinela92 a întrebat:

azi mi s-a intamplat o chestie umpicut cam ciudata deci sa va povestesc. EU voiam sa ies afara si deodata ma uitasem pe scari la etajul 3 prima oara nici nu imi dadusem seama cine era adica in acel moment nu ma gandeam mai nimic si ma uitam la acel baiat pe care l-am placut in trecut si am stat amandoi nemiscati si ne uitam unul la altu dar nu realizam ca eram noi doi.....nush mie nu mi s-a intamplat asa ceva niciodata

Răspuns Câştigător
| bogdan72 a răspuns:

Simplu. Isi ascunde sentimentele. Nu renunta la tine, doar nu e sigur ca tu il placi, vrea sa para cool, probabil nici el nu e sigur ce vrea. O atractie sigur e si asta o spun chiar din cauza tachinatului. Indiferenta e doar un fel de masca cu care fie crede ca pare mai smecher, fie nu vrea sa faca primul pas pentru ca ii e frica ca tu nu il placi. Daca e genul care asteapta sa alerge fetele dupa el, poti sa-l lasi naibii, dar poate nu e. Tu ai putea sa iti dai seama mai bine decat mine cum e, pentru ca tu l-ai intalnit.

5 răspunsuri:
| marinela92 explică:

Scuze scuze intrebarea e asta daca el pana acum m-a tratat cu indiferenta si amandoi ne tachinam de ce se uita asa la minestraight face

| bogdan72 a răspuns (pentru marinela92):

Simplu. Isi ascunde sentimentele. Nu renunta la tine, doar nu e sigur ca tu il placi, vrea sa para cool, probabil nici el nu e sigur ce vrea. O atractie sigur e si asta o spun chiar din cauza tachinatului. Indiferenta e doar un fel de masca cu care fie crede ca pare mai smecher, fie nu vrea sa faca primul pas pentru ca ii e frica ca tu nu il placi. Daca e genul care asteapta sa alerge fetele dupa el, poti sa-l lasi naibii, dar poate nu e. Tu ai putea sa iti dai seama mai bine decat mine cum e, pentru ca tu l-ai intalnit.

| Hieer a răspuns:

Intrebarea care e?laughing

| Bizzle a răspuns:

Dragoste la prima vedere, vorbeste cu el converseaza si fiti un cuplu v-ati oprit brusc deoarece l-ai vazut si ti se parea ca e alesul acum depinde eu as zice sa te apropii de el si sa fiti un cuplu...winking Bafta
O zi buna!

| And4rr a răspuns:

Eh e dragostea la prima vedere!

| Ady994 a răspuns:

Si noi cu ce te putem ajuta?