| AnonimaStyles a întrebat:

Hei
Astazi mi s-a intamplat o chestie destul de ciudata
Eram azi la scoala si cand profii au spus ca putem intra in clase am inceput sa alerg cu o prietena pe scari ca sa prindem un loc un spate (visul oricarui elev). Cand am ajuns pe la etajul 1 l am vazut pe un fost coleg cum a iesit din clasa lui si vorbea cu un alt elev. Am vrut sa ma duc sa l salut dar am zis ca oricum o sa ne mai vedem asa ca m-am dus in clasa.
In seara asta vorbeam cu niste colege si spuneam ca o sa ne intalnim in pauze bla bla si ca o sa vina cu noi si acel coleg pe care l am vazut la etajul 1. Fetele au inceput sa rada si mi au spus ca acel coleg e la alt liceu, fapt pe care eu il uitasem.
Faza e ca puteam sa jur ca el e, efectiv voiam sa merg sa l salut.
Nu inteleg ce s-a intamplat.
Stie cineva ce inseamna chestia asta?
(nu stiu daca am ales bine categoria, dar chiar nu stiam ce sa aleg)

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce inseamna ce?
Ca ti s-a parut ca ai vazut pe altcineva?
Nu inseamna nimic, doar ca esti copil si poti avea viziuni!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se intampla tuturor sa confundam persoane, asa ca, nu inseamna nimic, nu te mai speria.
Cat despre alergatul pe coridor, ar trebui sa fii mai atenta, ca sa cazi si sa-ti rupi vreo mana ori picior, ca nu-i normal sa mergi la scoala si sa alergi pe coridoare, clase samd.
Ai uitat de bunul simt si de educatia de acasa?
Nu-ti fa probleme, ca incepe curand reasezarea elevilor in banca, puanandu-i pe cei din ultima banca, in prima si tot asa.

| WaterDrop a răspuns:

Fantome, bleh, niciodata nu`si vad de treburile lor si se baga in viata altora.Nu le sufar sad

| Raniaa a răspuns:

L-ai confundat, ti s-a parut.
Toti am patit asta la un moment dat happy

| happyANDsad a răspuns:

Cred ca ai avut un deja'vu din ăla, nu este nimic...dar sa știi ca există o posibilitate sa fi arătat la fel pentru ca in lume exista 7 copii ale tale si ale mele...dar e o sansa la 100
sa o întâlnești