| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU.Cam la ce varsta ar trebui prima oara sa faa sex baietii.Si 2:Cum pot sa o intreb pe o fata daca vrea sa faca sex?

Răspuns Câştigător
| adasiatat a răspuns:

Nu o intrebi...pur si simplu o faci! Cand e cu tine in locul si momentul potrivit o va face! Nu va sta pe ganduri : o alinti o saruti incet si ii va placea!
Sper ca te-am fost de ajutor! fundita?:*

3 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Retardat virginrolling on the floor)

| danishor a răspuns:

Cand are cu cine si cu ce un baiat nu trebuie sa stea pe ganduri si 2 nu trebuie sa intrebi aproape niciodata pe o fata daca vrea sa faca sex cu tine pentru ca raspunsul ei o sa fie aproape intotdeauna NU, trebuie sa ai faci avansuri iar daca accepta... baga madularul in ea nu mai astepta sa iti cnfirme ea ca vrea.

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Ha ha ha, sigur esti de vreo 8 ani, dupa ce ai penis, cam dupa 16 ani e bine, si nu o intrebi, ci pur si simplu, o faci!, bineinteles ca cu acordul ei, adica daca acepta sa stea seara cu tine, si nu as : "hai tu sa ti-o trag ", galant, si faci sa te sarute, si dupa care mai departe..., cu curvele e mai usor, dar e ca sim ti-ai face laba, cand o femeie nu te iubeste nu exita nici macar sex, dapamite dragoste, cand nu te iubeste exita prostia ta