| Adeloveyou a întrebat:

cand eram mai mica aveam un prieten ce statea in Italia dar era din Romania. relatia a durat 3 luni apoi m-am despartit de el bun dupa cateva zile ne-am impacat. apoi dupa inca 3 luni s-a despartit el de mine si acum a venit acasa in Romania si vrea sa ne impacam iarasistraight face eu ce sa inteleg din asta?

Răspuns Câştigător
| Frumușșică a răspuns:

Eă cred, că se folosește, nu dorește nimic serios cu tine, și cred că el singur nu știe ce vrea de la viață. nuștiu dea fă ce vrei, fă cum crezi că e mai bine (asta a fost părerea mea)

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Trebuie sa intelegi ca are si el nevoie de o femeie. Trebuie timp pana cauta, pana o convinge. Asa ca, pana gaseste alta se multumeste cu tine.

| KarinaV a răspuns:

Eu zic ca e nehotarat. Sfatul meu, refuza-l si gaseste-ti altul^^

| Adeloveyou explică:

Multumesc de ajutor