| anonim_4396 a întrebat:

Cat e normal sa dureze o masturbare la băieți? Daca durează prea putin inseamna ca si cand vei face sex tot putin o sa dureze? Fara raspunsuri "la misto ", este o întrebare serioasa.

4 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Da este asa cum zici tu!

| Necunoscut112 a răspuns:

Probabil că o să îşi dea drumu şi mai repede când va face sex real, mai ales dacă e la începutul vieții sexuale.

| doctorandus a răspuns (pentru Necunoscut112):

Depinde, la mine prima partida de sex a durat mai mult ca masturbarea.

| Dany_Daniela_2000 a răspuns:

Fii atent durata masturbari difera de felul in care te exciti, la fel ca si sexul daca o faci bine si esti excitat iti dai drumul repede daca nu o faci cu placere nu iti dai drumul asa de repede dar asta nu este nicio problema, sexul are mai multe etape asa ca ca dupa fiecare ejaculare o poti face iar si iar si iar, dar nu uita sa te /va protejati si nu iti face grij de cat dureaza.conteaza ca atat cat dureaza sa fie bine