| FaraNumeCaSeFura a întrebat:

as avea o intrebare ce ii vizeaza in special pe baieti, la voi cat dureaza o masturbare? Sunt curios deaorece am auzit la altii ca ei stau 30-60 de minute si la mine dureaza cam 2 minute si mi se pare ca e foarte putin.

Răspuns Câştigător
| ubox7007 a răspuns:

Masturbarea are ca scop terminarea, ar fi culmea sa stai 30-60 min, poate daca minti pe internet poti, dar in general daca nu ai chef de laba, dar o dai de tristete merge sa ajungi si la 30 de min. 30 -60 min este sexul cu tot cu preludiu, adica ma gandesc astea care zic ca numa sexul e 30-60 min si preludiu vreo 30 min, ma gandesc astea faca sex o zi intreaga? gen serios daca dureaza prea mult este la fel ca si deloc, adica apare momentul ala ciudat cand dispare adrenalina care tine gen 20 de min max. Sexul este ceva gen 30 de min cu preludiu si tigara de dupa. Adica nu bagi km in ea, nu faci autostrada din vaginul ei si ea se termina in 10 min daca ai penis si daca o exciti la clitoris.

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Si eu pot termina in 2 minute dar daca vreau sa o lungesc se poate ajunge chiar la mai bine de o ora

| Wihox a răspuns:

Pai masturbeaza-te mai mult. Pune-ti pe ceas si dai pana simti ca ti-a iesit si sufletul.

Caterinca de intrebari. Cine dracu sta o ora sa si-o frece.

| Radu284 a răspuns:

Depinde cat vrei tu sa dureze. Poate dura sub un minut, sau multe ore.
Daca vrei sa dureze mai mult, trebuie (logic) sa ai grija sa nu iti dai drumul.