| Superior a întrebat:

Barbatii innebunesc cand vad o femeie... barabtului ii plac multe lucruri la femei (sani,fund,umeri, corp, conturul) dar femeile ce vad la barbati? :O

13 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ce cauta o femeie la un barbat ideal?
- sa arate bine fizic
- sa fie bun la pat si la vorbe
- sa fie tata bun
- sa fie bun gospodar in casa, sa faca curatenia, sa spele veselele
- sa fie destept si descurcaret in orice ipostaza
- sa aiba multi bani, vile si masini scumpe, dar nici un yacht nu strica
- sa nu se uite dupa alte femei, doar dupa ea

Daca barbatul are toate calitatile enumerate mai sus, atunci femeia poate fi satisfacuta.
Dar daca vreo calitate lipseste in partenerul "ochit", atunci cauta in continuare un altul, care sa detina calitatea /calitatile lipsa.
Grija cea mai mare a unei femei este sa nu afle vreunul de existenta celorlalti!

| RAY a răspuns:

Femeile nu innebunesc dupa barbati majoritatea dintre ele se compromit cu barbati din interese materiale sau frici interioare, barbati care plac femeilor sunt sub 10%,barbati beta majoritatea cu care se compromit ele se numec si provideri multi din ei cresc copii altor barbati,asta se vede des in famili cu multi copii unde copii nu seamana cu tatal lor, femeile vor un barbat frumos, bine facut daca se poate si bogat, totusi sa nu uitam ca asa am evoluat noi ca specie, barbatul a inventat monogamia pentru a opri sexualitatea femei, in concluzie nici barbati nu sunt mai sfinti si ei sunt perversi si ipocriti

| Violleta2022 a răspuns:

CE vad femeile la un barbat?
Un exterior general placut, un comportament respectuos, imbracat curat, aranjat si prezentat onorabil, ce-i iese pe gura, comportamentul lui, vocabularul lui si probabil in ultimul rand, ajungem la masura penisului lui si la experinta lui in a stii sa satisfaca o femeie.

| Dragosdoar a răspuns (pentru Violleta2022):

Si daca nu are ultimele calitati, mai conteaza cele dintîi pe care le ai enumerat?

| vocea a răspuns:

Si femeile se uita la corpul tau, la muschii tai, la fund dar peeleeatrage mai mult carisma baiatului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vedem si noi la ele, doar ca nu discuta despre asta, adica ca fata, daca spui ceva de genul esti considerata curva

| Superior explică (pentru anonim_4396):

Totusi eu cand vad compar un corp de baiat si fata (baiatul sa zicem ca nu are cine stie ce muschi) parca fata are mai multa grasime, e mai aratoasa pe cand baiatulului i se vad coastele prin piele, burta i se trage in spate, si e mai urat. Si sincer la noi ca masculi nu vad nimic ce ar putea face o femeie sa ne vrea neaparat pentru fizic. Poate ca cel mai sexy lucru care-l vad femeile la noi e ca facem treburile casei, aducem bani de Iphone 7, de vibratoare (cine stie ce fac cand sunt singure) si le caram bagajele.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Superior):

Asa se vad si femeile pe ele, cum ne vedem si noi pe noi, adica nu prea aratosi, sau ceva sa atraga

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Suntem facuti sa placem sexul opus, in majoritatea cazurilor

| T0T a răspuns (pentru Superior):

Tu ai văzut doar băieți slăbănogi? Eu am avut un prieten care avea pătrățele și când juca fotbal își dădea tricoul jos și fetele erau înnebunite după abdomenul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le place sa fie inalt, sa aiba brate puternice, sa fie haios si inteligent, sa aiba o situatie financiara buna si o cultura generala cat mai vasta. Si mint si eu ca cineva de pe aici, nu "in ultimul rand" sa stie meserie. Ca de nu... cauta in alta parte. Ca doar nu mint femeile degeaba ca "numai sentimentele conteaza".

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Banii!