| 112333444 a întrebat:

Credeți că dacă acest tip ar aborda femeile pe stradă în România, fetele noastre ar refuza? Având în vedere și faptul că fetele stau prost cu banii la noi în țară? Și să nu veniți cu fraze gen* nu-s reale, sunt fake-uri etc* că sunt reale 100 la 100. Deci, asta așa, ca să vadă fetele care, dacă cineva le întreabă aici pe site dacă ar accepta să facă sex pe bani, ele vin cu fraze gen *nu am accepta, nu suntem prostituate și avem demnitate* dar de fapt sigur și ele tot la fel ar face ca și tipele filmate de tipul acela. Aceste femei sunt femei normale ce sunt abordate de către un tip care pur și simplu ajunge să le convingă să accepte bani ca să facă sex cu el...Și mi-aș dori să cred că dacă s-ar întâmpla asta și la noi, fetele nu ar face la fel...Deci, ca să vă convingeți că femeile care spun aici pe site că nu ar accepta să facă sex pe bani, căutați pe google *Czech Streets Money*, de preferat să alegeți al doilea link din listă, deoarece este mult mai explict happy

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde cum arata ala daca arata bine fi serios si un baiat ar face sex cu un barbat frumos, ca vb de banii daca esti urat tot urat ramai tot trebuie sa bag lamaie cand te vad pe strada, numai fi asa frustrat nu astea ne fac sa suferim si tarfele alea te fac sa isi iei viata, ca prinzi o *** de asta face si ia pentru banii ce poate, lasale pe astea care se f pe banii e viata lor, eu nu cred ca o fata serioasa ar face s pe banii, daca asa ar fi toti barbati am fi singuri sunt fete care muncesc din greu si 12 ore pentru 300 de euro pe luna, numai generaliza, plus ca alea care fac asta au niste probleme cu capu sau un trecut dramatic

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Vezi ca poti fi coerent si fara ajutor?
Bravo!
Acu' sa te vada amicul ofticos...

| OMFGConrad a răspuns:

Probabil ai avut de-aface doar cu femei ușoare de crezi asta. Ascult paraziții, dar nu toate-s la fel.