| ancu_6221 a întrebat:

Hey TPU... ce sfaturi aveti pentru primul sarut?

8 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Sa nu te emotionezi.

| Dav7id a răspuns:

Nu vreau sa sune a pitiponc,dar telenovelele sunt un bun exemplu. Pune-ti tu buzele peste ale lui poate stie ce sa faca. Daca na azi pupic, maine la fel si poimaine baiatu nu mai rabda vrea sa te sarute si gaseste o cale de a saruta, chiar si tu o vei face.

| Ale14me a răspuns:

In primul rand trebuie sa incerci sa iti stapanesti emotile, incearca sa fii calma lasa-l pe el sa inceapa, la inceput va fi un piculet ciudat, dupa acea incepi sa te obisnuiesti si chiar sa iti placa. Toata smecheria asta nu consta intr-un joc cu buzele si limba partenerului. Sper ca te-am putut ajuta happy Mult succes!

| AdY a răspuns:

Sfatul meu este sa nu ceri sfatul altora cind e vorba de asa actiune ca sarutul. CInd te saruti uiti tot ceai stiut iar apoi incepi sati aduci amine> cind cum si unde

| BloodPrison a răspuns:

Lasa totul de la sine

| diavolita_4468 a răspuns:

Sa fie intru-un loc romantic

| Princess_6312 a răspuns:

Sa ii spui sa inchida oci pentru ca a sa ii faci un cadou. O iei de mana si o saruti usor pe buze.

| Adrian_5136 a răspuns:

Lasate dusa/dus de val