| anonimboy50008 a întrebat:

Hey TPU, cine ar fi dispus sa îmi explice mai multe lucruri despre masturbare, decalotare, sex etc. Menționez ca sunt băiat, am 16. Aștept mesaje în privat de la persoane serioase de vârsta apropiata.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca persoanele sunt de varsta apropiata, majoritatea vor avea experienta la fel ca tine. Adica mai deloc.
Imi poti scrie pe privat. Sunt mult mai sus decat varsta ta.

| Anonimboy111 a răspuns:

Si eu am tot 16 ani, da mi msj sa vorbimhappy

| Analex17 a răspuns:

Da-mi mesaj in pvt si vorbim.

| Ben9648 a răspuns:

Mai precis doi bureți de vase într-un pahar rotund, merge și cu o punga pusă direct pe *** dezlănțuita, vb din propria experiența