| DeEa_8231 a întrebat:

Cine poate sa imi dea un mesaj care pot sa il trimit unui baiat care "e tare in sentimente",imi place de el, are 16 ani, este vecin cu mine, nu pot rezista o zi fara sa il vad si vreau ca measjul sa-l afecteze la sentimente.Adica el nu ma prea baga in seama dar il iubesc.Si vreau ca mesajul asta sa il afecteze sufleteste, sa-si dea macar putin seama ca imi place de el.VA ROG MULT! FUNDA!happy

5 răspunsuri:
| bybyshor18 a răspuns:

Poate suna asa mesajul : "Buna! De ceva zile ma gandesc la tine, imi pari un baiat super. Pate nu crezi dar eu am inceput sa tin la tine si as vrea sa avem o relatie...Ce zici incercam?"

| bybyshor18 a răspuns:

Buna! De cateva zile am inceput sa cred ca esti un baiat super dragut si am inceput sa imi dau seama ca tin la tine. Poate tu nu prea ma bagi in seama. Dar as vrea sa iti propun ceva. Ce ai spune daca punem de o combinatie?

| ToxicEcstasy a răspuns:

Nu poti sa iubesti pe cineva cu care n-ai ras macar o data. Ce simti tu pentru el e doar o atractie fizica.
Pa, pa.

| SteleColorate a răspuns:

Buna,parerea mea este ca nu ar trebui sa ii lasi lui alegerea asta daca vrea sa fiti impreuna sau nu sa iti zica elwinking nu de alta dar baietii cand vad ca fata le da aripi isi iau zborul imediat sau incearca sa profite happy mai bine incerci mai intai sa il cunosti mai bine si pe urma mai vezi ce e de facutkiss

| SteleColorate a răspuns:

Buna,parerea mea este ca nu ar trebui saii lasi lui alegerea asta daca vrea sa fiti impreuna sau nu.Sa iti zica elwinking nu de alta dar baietii cand vad ca fata le da aripi isi iau zborul imediat sau incearca sa profite happy mai bine incerci mai intai sa il cunosti mai bine si pe urma mai vezi ce e de facutkiss