| anonim_4396 a întrebat:

In seara asta am trimis un mesaj gresit trebuia sa i-l trimit unui baiat si i l-am trimis fostului meu prieten si vreau sa va cer parerea. Deci i-am trimis mesajul asta: nu am adormit dar daca imi faci in cap cred ca ma mut la tine laughing si apoi i-am trimis msj inapoi si i-am zis ca nu era pentru el mesajul ala si el a raspuns: bine ca nu era pentru mine dar pot sa iti fac si eu in cap si te muti la mine. si apoi i-am trimis eu: daca imi place poate ma mut. Apoi el a dat inapoi: pai hai sa facem o proba ce zici? in 2 minute sunt la tine. si eu i-am trimis: bine dar grabeste-te ca ti-o ia altul inainte. si de aici a inceput sa imi raspunda aiurea... dupa aia mi-a trimis un msj "mda..." si i-am zis eu scuze dar sunt cam distrata in seara asta si mi-a trimis msj inapoi : "mai bine nu ma mai bagi in seama daca tu esti distrata eu nu am chef d glume si nu e treaba mea de ce esti distrata nb" apoi i-am trimis eu: chiar nu putem discuta niciodata ca 2 persoane civilizate? si nu a mai dat nimic ce parere aveti?straight face de ce a sarit asa?laughing))

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Nici ţie nu ţi-ar pica bine să-ţi fi trimis el un mesaj de genul, apoi să bage "Ah, ştii, era pentru alta. Zât la somn.". E evident de ce a reacţionat aşa.

4 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Singura chestie este ca te-a crezut oricit n-ai fi vrut. Uite,tu blufezi si-n fata noastra ca mesajul era pentru altul si eu sint singurul, de pina acum, care nu te crede.

| alafaranume a răspuns:

Lumea se prosteste din ce in ce mai mult pe zi ce trece :-J

| andrey910 a răspuns:

Pai ce vroiai sa iti scrie? felicitari pentru ca iti faci de cap cu altul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mesaje de-astea din greseala nu se prea trimit la fostii. Ar fi trebuit sa-ti sara si mai tare-n cap. Fii si tu mai atenta cui trimiti mesaje si cum raspunzi.