| BalacuFlorin a întrebat:

Cum ii spun unei fete ca o plac si ca vreau sa fiu cu ea, ea stie ca o plac vorbim de 2 luni pe mess, ne-am vazut la scoala, chiar daca imi da un raspuns negativ cum, sa-i zic ca vreau sa fiu cu ea. Doar la scoala ne vedem! Fundita!

3 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

"te plac si as vrea sa fiu cu tine"
Nu este greu laughing

| BAIATUL a răspuns:

Pai Adeline nu trebuia sa astepti 2 luni e cam mult si putea sa isi gaseasca pe altul de exemplu daca aveai nr eu de telefon vorbeai cu ea vreo 2 zile prin mesaje si a treia ii ziceai ce simti pentru ea si daca ea isi da seama ca nu faci misto si te place si ea o sa accepte.Dar poti sa ii ceri numarl de telefon daca inca nu il ai si poti s ao suni si sa ii spui la telefon sau sa ii spui undeva unde sa fiti doar voi 2 nu stiu unde o suni si ii spui sa iese pana afara sau ceva...asemanator agsesti tu ceva.Nu uita daca fata te ste baat serios de incredere si cu capul pe umeri si te mai si palce o sa accepte si daca ii zici al telefon. Sper ca te-am ajutat.

| HolyPotato a răspuns:

Ok,pai am cateva idei prin care i-ai putea spune:
-cheam-o putin sa vorbiti intre 4 ochi si spune-i ce simti
-daca esti mai timid,scrie-i un biletel,dar ai grija sa il scrii intr-un mod normal,sa nu creada ca esti obsedat sau ca e doar o gluma
-poti incerca sa faci "un mic joc de teatru". Pe un biletel ii poti scrie "unui bun prieten" ca o placi si ca vrei sa fii cu ea, dar ai grija ca ea sa primeasca biletelul "intamplator", dar daca nu-ti recunoaste scrisul va deveni si mai curioasa care e baiatul care vrea sa fiecu ea, si in acest caz poti trece din nou la pasul unu aratandu-i ca esti un tip interesantwinkingSucces!