| AndreeaGrigoras a întrebat:

cum pot afla daca un baiat ma iubeste? :*)))))

Răspuns Câştigător
| nonameXD121314 a răspuns:

Iti spune ca are iubita deoarece vrea sa o ia usor sau nu vrea sa se grabeasca...
dar daca vrei sa afli daca chiar te iubeste stai de vorba cu el si vezi ce ar fi el in stare sa faca pentru tine, adica cat de departe ar merge

7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Il intrebi laughing

| OnuOnulică a răspuns:

Bună

Poți afla asta prin felul în care se comportă cu tine.
Dar cel mai sigur îl întrebi!

O zi bună!

| motan444 a răspuns:

Intreaba-l pe el
totusi daca te place te baga in seama sau daca e timid te priveste mereu si te ocoleste sau se inroseste la fata

| AndreeaGrigoras explică (pentru motan444):

Pai ma baga in seama dar de fiecare data de cate ori vorbesc cu el imi spune ca are iubita.....si imi mai spune ca ma si iubeste

| motan444 a răspuns (pentru AndreeaGrigoras):

Intreaba-l daca nu ar vrea sa fie cu tine sa aveti o relatie serioasa

| nonameXD121314 a răspuns (pentru AndreeaGrigoras):

Iti spune ca are iubita deoarece vrea sa o ia usor sau nu vrea sa se grabeasca...
dar daca vrei sa afli daca chiar te iubeste stai de vorba cu el si vezi ce ar fi el in stare sa faca pentru tine, adica cat de departe ar merge

| Bendurlea a răspuns:

Frate experti in dragoste va faceti

| AndreeaGrigoras explică (pentru Bendurlea):

Da, da si care este problema?