| apocalipsa555 a întrebat:

Cum pot afla daca un baiat ma iubeste?
FUUUUNDA

Răspuns Câştigător
| Rorschach a răspuns:

Fie doresti un raspuns simplu asa, cum ti-au spus si colegii de jos, fie unul complex.
Daca respectivul, de la un timp indelungat, s-a apropiat de tine mai mult decat oricare alt baiat, daca iti face complimente, acel gen de complimente care sa te faca entuziasmata, emotionata, fericita, implinita, daca te ajuta de fiecare data cand ai nevoie, daca e langa tine cand nu esti bine dispusa, daca e serios si nu incearca sa profite de nici un fel de situatie... hmm, daca e sincer cu tine, daca ochii lui, spun adevarul si se uita tot timpul in ochii tai, iti zambeste, te lauda, te vorbeste de bine... Cred ca sunt multi factori care sa deduca la raspunsul final, insa daca toate acestea se intampla sau majoritatea lucrurilor placute de aici, poate!

Dar,... laughing... curajul e cel mai bun : intreaba-l, insa prima data treci peste tot ce ai in amintire cu el, cum te-ai inteles cu el la inceput, cum te intelegi acum, cum te vei intelege in viitor! Sa fii iubita si binecuvantata!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il intrebi.

| RAY a răspuns:

I scanezi creierul cu un rmn si vezi in creierul lui ce se activeaza cand te vede, stiintific 50 la suta sti apoi polograful si poti fi sigura provizoriu, cei aia iubire, stam cu fete pentru sex atat restul sf

| OnuOnulică a răspuns:

Rogi frumos o colega sa il intrebe, apoi colega aia o sa iti zica tie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu talent și îndemânare.