| anonim_4396 a întrebat:

Cum ar reactiona o fata daca ar afla ca un baiat o iubeste de 7 ani... si ea nu il place.

4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Aici depinde de fiecare persoana.
Daca ea nu il place, nu cred ca ar reactiona frumos.

| Striker14 a răspuns:

Cum sa reactioneze, normal ca nu l-ar placea, daca in 7 ani nu a avut tupeul sa-i spuna ce simte...

| TanteMarianne a răspuns:

Pai depinde si de fata unele o sa fie socate si o sa-ti zica pe un tom cald ca nu te place. altele o sa-ti zica in fata tot ce cred si poate o sa te cam raneasca. dar de ce nu, intrebi si tu alte fete cum ar reactiona?

| gabriel87000 a răspuns:

Am mai auzit cazuri cica de 8 ani vb cu unu si il placea.dar nu au ajuns sa faca pasul mare sa se combine.fi sigur ca fata ai na stat 7 ani degeaba poate are deja pe altul ala ramane doar cu privirea si gandul laughing