| Kidutsa675 a întrebat:

Cum pot sa atrag un baiat care e cu un an mai mare ca mine si el se uita numai dupa fete mai mari? Am nevoie de raspunsuri urgente! Prietenei mele (care s.a dovedit a fi rivala mea) ii place de el si ea crede ca are mai multe sanse cu el decat mine. Dar eu cred ca nu prea pentru ca este MULT mai plinuta decat mine! Plzz! Help!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde stii ca ii place de el?

Răspuns utilizator avertizat
| Camelisa a răspuns:

Eu nu va inteleg :-| de ce sa il atragi tu? chiar daca iti place asa mult...din moment ce nu ti.a dat nici un semn inseamna ca nu.i prea pasa! Nu te umili in fata unui tip :-| mai sunt O GRAMADA! Parerea mea.