| TnCristinaa a întrebat:

Cum poti face un baiat sa zica ca te place? Ce poti sa-i zici ca sa-l faci sa o spuna?(Stii ca te place,dar cum il faci sa o zica.un fel de,, sa-l tragi de limba")Dau FUNDA!

18 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

Nu cred ca e posibil asa ceva, mai ales daca e o fire mai timida, sensibila.Totul va veni de la sine.

| RAY a răspuns:

Voua va place sa va bateti joc cand cineva va iubeste, daca baiatul a spus o data ce sa mai spuna, ai grija ca raul facut se intoarce mereu impotriva ta in viata, vorbeste cu el, baieti nu se exprima zilnic emotional pentru ca e o slabiciune masculina nu suntem fetite suntem barbati

| TnCristinaa explică (pentru RAY):

Sa imi bat joc de el? NICIODATA..il iubesc, dar nu i-am zis-o. pentru ca nu vreau sa ma dezamageasca.El a avut relatii si cica vrea una,, serioasa''...eu nu am avut nicio relatie deoarece vreau o relatie serioasa..nu sun gen 2-3 zile..Imi e teama sa nu fie asa..la misto.(Ne-am cunoscut acum 6 luni..la liceu si de atunci tot o tine asa)

| RAY a răspuns (pentru TnCristinaa):

Aseara am avut si o stare aiurea scuze, problema frici de dezamagire? wow si eu am problema asta crede-ma ca ma termina, intrebarea mea e ce varste aveti? cum este comportamantul lui? un mic profil pshiologic as vrea, atunci te pot ajuta

| Furti a răspuns (pentru RAY):

Pai ea are 16, tipul face 18 in curand.
Temperament instabil (Melancolic, Coleric). Prezinta un interes scazut pentru scoala.
Ii place sa posede, sa aiba o persoana dependenta de el.
Cuvantul ce l-ar descrie ar fi "comun", nu iese in evidenta cu nimic, se pierde in multime, urmeaza cum s-ar zice turma.
Sunt momente in care se comporta foarte bine ca un prefacut. Te face sa-i pici in plasa.

Asa dupa cum spunea si ea tipul a mai avut vreo 7-8 relatii inainte. Ii este frica sa nu fie inca un nume trecut pe lista lui.
Tipul s-a tinut dupa ea pana in perioada asta. Dupa ce ei nu-si mai vorbeau, tipul venea intodeauna cu impacarea (nu imediat, uneori nu si-au zis nimic o luna). Acum s-a intors si-i spune din nou ca tine la ea (in mod indirect, nu i-o spune el personal, se foloseste de poze cu texte...un pic cam penibil sa te ascunzi dupa o poza dar mna) si ea nu stie ce sa faca pentru ca dupa cum a spus-o tine la respectivul dar nu stie daca asta nu va fi decat o deceptie si daca relatia va rezista. Nu vrea sa sufere din motivul unei despartiri.

| RAY a răspuns (pentru Furti):

Frica de dezamagire exact ca mine, apropo mi-a placut incepetul, esti nou pe aici?

| Furti a răspuns (pentru RAY):

Mnu... sunt de ceva vreme buna dar nu pot spune ca ma implic la fel de mult cum o fac alti useri ai site-ului.
Merci laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-i nevoie de asta. lasă-l pe el să decidă când o va face.

| EmanuelKant a răspuns:

Daca ar fi vrut sa-ti spuna pana acum ti-ar fi spus.O prima varianta ar fi ca e timid si nu-ti va spune niciodata sau poate e genul de baiat care trece direct la fapte iar atunci vei fi mai castigata daca si tu il placi.

| TnCristinaa explică (pentru EmanuelKant):

Mi-a zis deja de multe ori..eu vreau doar sa il fac sa o mai zica

| EmanuelKant a răspuns (pentru TnCristinaa):

Pai si cu ce te ajuta asta? Vrei sa te simti si tu bine pe seama lui? Daca nu ai vreo intentie sa fi cu el si doar iti bati joc ai grija ca roata se intoarce si s-ar putea chiar el sa se razune daca se prinde.

| TnCristinaa explică (pentru EmanuelKant):

Nu vreau sa imi bat joc de el.Doamne fereste! Tin mult la el si nu sunt genul ala de persoana. dimpotriva

| EmanuelKant a răspuns (pentru TnCristinaa):

Pai ti-a mai zis, s-a saturat. daca tu nu ai dat niciun semn probabil a lasat-o balta.

| Furti a răspuns (pentru EmanuelKant):

Nu e asta.
Nu are incredere in el, urmareste de fapt altceva.
Vrea o relatie cu el dar nu stie daca tipul e cu adevarat sincer sau daca zice doar asa la vrajeala.

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Daca te place cu adevărat iti va spune, dar sa Sti ca trebuie sa foto doar voi doi ca sa se întâmple asta

| TnCristinaa explică (pentru Andreeas_Andreeas_1997):

Mi-a zis de multe ori, dar vreau sa il fac sa o mai zica

| RedBull9988 a răspuns:

Oamenii comunica aprox. 7% prin cuvinte, deci daca esti fata desteapta iti dai seama dupa limbajul lui nonverbal.

| marianyonutz93 a răspuns:

Te-ai gandit ca daca spune asta se produce cutremurul din 77?