| dianamik22 a întrebat:

......cum sa fac sa aflu daca un baiat ma place, si cum sa il intrebare daca vrea sa fie cu mine dar sa nu il intreb direct mai pe ocolite, ma ajuta cineva? dau funda la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Soborigozaur a răspuns:

Dupa felul cum se comporta cu tine, daca se uita la tine, te ajuta
cum sa fie cu tine?
pai, intrati in convorbire, vorbiti despre orice, pana ajungeti la un punct anume.si il intrebi daca a mai fost cu cineva si in final ii pui u intrebarea

1 răspuns:
| gabitzapapusika2000 a răspuns:

Puneti prietenii sa se uite daca se uita la tine si daca da sa il intrebe cat la suta etc dupa daca ar vrea sa fiew cu tine si daca da sa intrebe.