| KorpiklaaniV a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Vara trecuta un baiat vrea sa fie cu mine, si eu vreiam dar l-am respins iar acum nu prea ma mai baga in seama iar eu is Moarta dupa el. nj ce sa fac ca sa aflu daca ma mai place. oare sa-l intreb?:X Va obe:X

Răspuns Câştigător
| ShiFT_7270 a răspuns:

Well pisicuto, avand in vedere varsta pe care o ai, varsta lui si spui ca vara trecuta vroia sa fie cu tine... hmm... eu zic ca inca nu si-a pierdut interesul pentru tine, deoarece un baiat care e nou in chestia asta cu relatiile inca simte ceva pentru tine, iti spun sigur ca daca ii ceri sa iesiti voi doi undeva sigur nu o sa te refuze. Iti spun asta deoarece asa eram si eu la 13-14 ani.

2 răspunsuri:
| ShiFT_7270 a răspuns:

In primul rand spune si tu cati ani ai te rog, ca sa stim ce sfaturi iti dam, presupun ca nu ai mai mult de 14 ani (maxim) daca ceri ajutorul unor straini

| Yoคna a răspuns:

De ce l-ai respins daca il placeai?