| kpoplover21 a întrebat:

Hey, TPU!

Cum sa-i spun unui baiat ca imi place de el(ca sa inteleaga exact ce vreau sa spun si sa nu se interpreteze altceva)?
Nu ne cunoastem de prea mult timp si cred ca ma pot descurca... dar nu stiu cum va reactiona o.O (nu ne-am imprietenit de mult dar mai vorbim uneori cand ne intalnim pe strada, pe facebook etc...
iar de la toamna vom fi colegi).

Plus ca nu sunt singura colega care-l place (celelalte sunt mai indraznete dar eu sunt mai timida :'( ) -_-

P.S. : Nici el nu a avut nici o prietena pana acum...

Ce sa fac? straight face (fara raspunsuri urate)

Va rog, dau Fundita!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Spune-i repede, asa cum ne-ai spus si noua. Cumpara-i si flori, plimba-l prin oras, la filme etc, pana cand va realiza ca el este baiatul si tu fata.Si tu, la fel.