| Aliceeata a întrebat:

Stiu ca suna aiurea dar imi place de mai mult timp(aproape 3 luni)de un baiat pe care il cunosc din clasa 1 si de atunci el a plecat la deva la scoala si nu ne-am mai vazut dar acum avem 15 ani fiecare si ne-am reintalnit la deva unde sunt si eu si am vorbit cu el pe facebook(o fosta colega mi-a facut legatura cu el) dar problema e ca el are prietena si sunt impreuna cam de 1 luna, iar eu nu stiu ce sa fac cum sa ii spun ca imi place de el sau cum sa ne intalnim sa vorbim candva? Dau FUNDA la cel mai mare ajutor big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu i-as lasa in pace daca sunt fericiti :/ daca se despart spune-i ce simti pentru. el happy

| Aliceeata explică (pentru anonim_4396):

Pai nici eu nu am vrut sa fiu genul de fata care isi baga coada in alta relatie dar imi place de el si nu am ce sa facbig grinbig grinbig grinintelegi?big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aliceeata):

Inteleg, dar totusi happy

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sa nu-i zici ca iti place de el, mai bine propune-i sa va intalniti la un suc si sa dapanati amintiri

| dorin1995 a răspuns:

Pai 1 invita-l la o pizza un suc ceva clasicwinking si spune-i direct si pe fata daca esti timida scrie-i pe telefon ca iti place de el cea mai simpla metoda