| kpoplover21 a întrebat:

Hey, TPU!
Cum sa-i spun unui baiat (coleg) ca imi place de el? Nu ne cunoastem de prea mult timp si cred ca ma pot descurca... dar nu stiu cum va reactiona o.O
Plus ca nu sunt singura colega care-l place (celelalte sunt mai indraznete dar eu sunt mai timida sad ) -_-
P.S. : Nici el nu a avut nici o prietena pana acum...
Ce sa fac? straight face (fara raspunsuri urate)
Va rog, dau Fundita!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum să îi spui unui coleg că îţi place de el?
Folosindu-te de limba română, drăguţă.

| Hakuouki a răspuns:

Direct, sincer si direct, daca il iei pe ocolite sau incerci sa ii dai acele "semne" celebre, poate sa nu inteleaga si se va duce toata treaba. Daca te place bine, daca nu, asta e, tu tot tanara vei ramane si daca nu te cunosti de mult cu el, nu vei suferii.

| Thesinger1 a răspuns:

Te sfatuiesc sa il bagi in seama si sa razi la glumele lui.Pe mine asta ma face sa ma uit la o fata.
Dar as vrea sa stiu cati ani ai.

| kpoplover21 explică (pentru Thesinger1):

14 :3

| Thesinger1 a răspuns (pentru kpoplover21):

Ce?
si vrei sa cred ca stii scrie la asa o varsta?

| badboy13 a răspuns:

Ma asta e viata trebuir sa ii spui ce simti imdiferent de raspunsul primit nu e doar unul are balta pesti nu vreau funda obligatoriu nu sunt ca cei lalti dar daca vrei da-mi dar nu asta conteaza spune-i adevarul pana nu ilbia alta