| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor va place vreun utilizator TPU baiat, adica chiar sa-l placeti?
Baietilor va place vreo utilizatoare TPU fata, adica chiar sa o placeti?
Hai ca, chiar vreau sa vad daca intrebarea asta face lipeli

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pe mine nu ma place nimenicrying
Nu e corectwaiting

| Silvia a răspuns:

Da dragă, gagicu' meulaughing. Îl cheamă Bamboocha smug.

| Vizitiul a răspuns:

Tin sa te anunt ca nu se fac lipeli decat la educatie plastica.
Da, exista persoane pe care le respect. Nu doresc sa insir pentru ca sunt multe. Se stiu ele, au observat din unele postari, fara a da vreun nume sau a spune in fata. Au fost si persoane la care le-am zis chestia asta in fata, dar numarul lor este infim.

| User a răspuns:

Super Gluie. Ia lipeste-ma laughing

| Turquoise a răspuns:

Buna
Depinde ce intelegi prin 'a placea'.
Da, eu plac foarte multe persoane de pe TPU, si fete si baieti.In cazul asta 'plac' are sensul de 'respect'.

| Crucified a răspuns:

Ştiu că ţi-am răspuns foarte târziu, adică după 3 ani.
Deci, nu te lua după Vizitiul! Lipelile nu se fac decât la abilităţi practice.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Androgin...straight face n-are rost sa-ti explic cum sta trebuie cu lipeala...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eee pa nu eu trebuie sa va lipesc, trebuie sa vada ceilalti ce a-ti raspuns aici si atunci se face lipeala tongue