| HasTeCe a întrebat:

Hey TPU,cum sa invit in oras fata de care imi place? Adica ce sa ii spun, si cum? Si cum ar trebuie sa ma comport la intalnire.Asa o fac sa rada si ne intelegem dar vreau si ceva sfaturi de la voi happy

3 răspunsuri:
| L1feDRAIN a răspuns:

Intr-un moment inchis cind nimeni nu va aude si ea te asculta poti sa-i spui direct daca ar vrea sa iasa cu tine in oras.

La intilnire poti sa discuti despre lucrurile ce va leaga pe voi doi sau ce ii place ei, ceea ce o face fericita, ceea de ce nu se plictiseste, ceea ce nu o face trista, lucruri care sunt pe placul ei. sa nu se plictiseasca in compania ta.din potriva sa ii fie interesant sa vorbeasca cu tine si poate chiar mai mult.

Nu stiu daca te-am ajutat, dar ma rog, zi mersi de raspuns.

| Chimied a răspuns:

Spune-i cum simti tu, sa fie cat mai natural. Daca iti spunem noi ce si cum sa faci, atunci ce farmec mai are? Nu-ti face griji daca te place, va accepta indiferent in ce mod o vei face.

| Maxnonymus a răspuns:

Depinde ce varsta ai..ca unele glume nu merg sa le faci si la 15 si la 25. ii spui direct "iesi cu mine la un film/suc/sau ce vrei tu?" si ea logic ca daca te suporta o sa zica da laughing dar daca sunteti prieteni ii spui ca vreti sa iesiti sa va cunoasteti mai bine si ca iti place de ea si etc.dar daca nu sunteti prieteni buni adica daca stie ca o placi mai mult decat ca pe o prietena o sa stie ca vrei sa fiti impreuna..la o intalnire trebuie sa o iei in brate (foarte des), sa o pupi dar nu numai pe gura... fetelor le plac genul de sarut pe frunte/gat.obraz..nu numai gura...si mai ales frunte si gat big grin Mult noroc, cu fata.