| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata buna, spun eu si vreau sa ma pun cu ea dar nu stiu cum! Vreau sfaturi si sa-mi spune-ti cum ar/ati vrea sa ma comport cu ea/voi! Dau funda celui mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Manelistule! apropo: de ce va plac manelele?!

| Analytical a răspuns:

Atunci inceteaza cu limbajul asta colocvial! si uite un sfat: lasa tu toate ideiile ce ti le poate spune orice zdreanta pe aici si fi original! nu e scump draga, e gratis! stiu ca banul va mananca moartea! happy

| Krystinutza23 a răspuns:

Sa stii sa o faci sa rada, dafii de acord cu ceea ce zice... sa o intelegi, sa o pupi, sa va plimbatiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt fata,si daca ai vrea sa umbli cu mine eu una as vrea sa ma faci sa rad,sa ma simt bine cu tine,sa fi de acord cu ce zic,ce fac,sa ma intelegi,sa ma iei in brate,sa ma pupi intruna,sa iesim in parc,si sa ne plimbam, sa faci tot timpul glume bune, ca sa imi atragi atentia.Cred ca daca ar face asa un baiat cu mine, m-as uita la el.Incearca cu fata aceea ce am zis eu, poate ii place si ei ceva de mai sus.Nu e atat de greu sa o convingi sa umble cu tine, mai ales daca o placi mult.Bafta sa ai.