| maytha a întrebat:

big grin Ieri mi-a spus un bun prieten ca ii place de mine... faza naspa e ca mie nu imi place de el, avem aceiasi ani toate prietenele mele si-au dat seama ca ma place de mult timp numai eu nu, eu am aflat doar ieri, iar azi prin liceu cand ne-am intalnit prima data tot so rusinat eu m-am purtat normal ca si in alte zile l-am pupat pe obraj cum faceam in fiecare zi totul o decurs normal din partea mea dar el parca acum e mai retras fata de mine...straight face ce sa fac? ca nu vreau sa il supar pentru ca il consider un prieten bun si atat plus ca el stie ca imi place de un alt baiat si azi pe mess mi-a sp de vreo 3 ori ca ma iubeste. Nu am trecut inca prin asa ceva deci nu stiu ce sa fac.
Aveti vreo idee?batting eyelashes

1 răspuns:
| AlexandruVlad432 a răspuns:

Buna, spune-i direct ca il consideri un bun prieten si ca ai vrea sa ramana intre voi o relatie de prietenie big grin Bafta!